0
0

بازاریابی

نویسنده: مدیریت سایت 26 ارديبهشت 1397
مجمـوعه ابزار مهر تکتاز (H.S.H) فعالیت خود را در بهار سال 1371 هجری شمسی با توکل بر ایزد منان آغاز نمود. با گذشت حدود 26 سال از کسب تجربه‌های مختلف در زمینه تـأمین ملزومـات و یراق‌آلات صنایع مبلمـان، همچنین حضور در تـمامی عرصه‌های واردات، تولید و صادرات در این حوزه، حال به‌عنوان بزرگترین و کاملترین مجموعه هولدینگ ملزومات مصرفی تولید مبلمان و نجاری مطرح شده است.
هم‌اکنون با افتخـار اعلام می‌داریم که در سال‌های اخیر با توجه به رکود چشمگیر بازارهای داخلی و خارجی، در جهت افزایش تولید و بهره‌وری در صنعت مبلمان و همچنین کمک به اقتصاد داخلی با تکیه بر توان تولید داخـلی و استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا، به شرح ذیل موفق به راه‌اندازی خط تولید حلاجی الیاف، چسب اسپری، یراق پلاستیکی، پارچه‌های التراسونیک، انواع فوم سرد برای صنایع مبلمان اداری، خودرویی با مواد اروپایی و آسیایی با تکنولوژی ماشین‌آلات روز آلمان در ابعاد و سایزهای مختلف، چسـب حـرارتی، بالشـت‌های طبی و ممـوری، افزایـش ماشـین‌آلات تـزریق پلاستیک و چاپ روی پایه (طرح چوب) شده‌ایم و در پیش رو به عنایت ایزد منان و همچنین تلاش مضاعف، راه‌اندازی خط تولید اسفنج و بلوک مموری را خواهیم داشت.
این مجموعه هولدینگ توانسته گام‌های موثری در عرصه تجارت جهانی بردارد که به نوبه‌ی خود باعث خودکفایی و کارآفرینی مجموعه کارخانجات ابزار مهر گردیده، که در نهایت منجر به سربلندی ملت و میهن عزیزمان ایران شده است. شعـار این مجموعه بزرگ تولیدی، همچنـان ارائـه محصولات باکیفیت با قیمت‌های مناسب به مشتریان عزیز و کسب رضایت همیشگی آن‌ها می‌باشد.